Jeśli zastanawiasz się nad ulokowaniem swoich środków pieniężnych w szlachetnych kruszcach, skorzystaj z naszej propozycji. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób o zróżnicowanych wymaganiach oraz oczekiwaniach, dlatego prezentujemy najkorzystniejsze rozwiązania w zakresie inwestowania w złoto. Przedstawiamy kilka sposobów na prowadzenie skutecznych oraz bezpiecznych inwestycji.
Większość inwestycji niesie ze sobą szanse na powodzenie lub straty. W przypadku złota inwestycyjnego nie ryzykujesz, bowiem stanowi ono gwarancję długotrwałej stabilności. Lokujesz swoje pieniądze w kruszcu, którego nie dotyczą wahania kursu walut i dzięki temu masz pewność zysku.

Jakie są zalety inwestowania w złoto?

  • Stabilność
  • Trwała i twarda waluta
  • Bezpieczeństwo
  • Realny zysk
Za inwestycją w złoto podąża nie tylko idea bezpieczeństwa i stabilności. Zainteresowanie sztabkami bądź monetami inwestycyjnymi często zorientowane jest na wartość estetyczną. Wyroby te charakteryzuje atrakcyjny, elegancki wygląd, który zachwyca niemal każdego. Inwestorzy widzą w złocie inwestycyjnym prawdziwe piękno, które przynosi im realne korzyści.

Sztabki złota

Zacznijmy od wyrobu, który swoim wyglądem nie ukazuje ile naprawdę jest warty. Sztabki występują w prostej, klasycznej formie, niekiedy z różnorodnymi wyżłobieniami na górnej ściance. Powstają jednak z najczystszego, dostępnego na rynku złota, dzięki czemu stanowią jeden z najpopularniejszych wyrobów, w których lokuje się swoje środki finansowe. Są to wyroby światowych producentów:
  • PAMP
  • ARGOR-HERAEUS
  • IGR
  • PERTH MINT
  • AUSTRIAN MINT
  • HEIMERLE & MEULE

Skuteczność inwestycji w sztabki wiąże się z niewielkim kosztem produkcji tych elementów ze złota. Ich cena zależy od aktualnej ceny kruszcu na rynku – w naszym asortymencie można zakupić złotą sztabkę już za kilkaset złotych.
1g PAMP 1g ARGOR-HERAEUS 1g IGR 5g PERTH MINT 1g AUSTRIAN MINT

Monety złote

Prezentowane w naszym asortymencie monety inwestycyjne dzielą się na dwie kategorie: bulionowe i kolekcjonerskie. Są to wyroby, które łatwo zweryfikować pod względem ich autentyczności, dlatego na ich zakup decyduje się coraz więcej osób – nie tylko doświadczeni inwestorzy, ale także osoby, które chcą jednorazowo ulokować swoje środki pieniężne w szlachetnych kruszcach. Monety inwestycyjne cieszą się ogromną popularnością z uwagi na łatwość ich sprzedaży. Zakupem tych wyrobów interesują się zarówno kolekcjonerzy, jak i zawodowi inwestorzy.
Monety bulionowe zdobyły uznanie wielu osób, ponieważ mogą być stosowane jako środek płatniczy, natomiast monety kolekcjonerskie są kupowane przede wszystkim przez osoby, którym zależy na inwestycji w eleganckie wyroby z oryginalnymi zdobieniami.
Istnieją także inne formy inwestowania w złoto, jednak zakup sztabek lub monet jest najkorzystniejszym rozwiązaniem. Zapraszamy zatem do bliższego zapoznania się z naszą ofertą, a w razie pytań – do kontaktu. Przy każdym wyrobie znajduje się szczegółowy opis danej monety bądź sztabki. Polecamy dokładne przejrzenie katalogu sprzedażowego i wybór złota inwestycyjnego w formie spełniającej Wasze oczekiwania oraz wymagania.

Amerykański Orzeł Australijski Kangur Kanadyjski Liść Klonowy Krugerrand Wiedeński Filharmonik