Jedną z najbezpieczniejszych form lokowania własnych funduszy jest inwestycja w monety bulionowe. Są to elementy wykonane ze szlachetnych metali i wysokogatunkowych materiałów, dlatego charakteryzują się one nie tylko wysoką wartością, ale także estetycznym, unikalnym wyglądem. Na zakup takich monet mogą zdecydować się zarówno doświadczeni inwestorzy, jak i osoby, które dopiero zaczynają swoją przygodę z inwestowaniem pieniędzy w wartościowe kruszce. Z uwagi na wysoką precyzję i najlepszą wartość materiałów, z których wykonywane są monety inwestycyjne, sprzedaje się je w cenach, które nie mają przełożenia na ich wartość nominalną. Jednak dla prawdziwych kolekcjonerów czy inwestorów, nie mają one jedynie wartości materialnej, ale także sentymentalną. W zależności od zapotrzebowania, nasi Klienci mogą zakupić najstarsze monety inwestycyjne, pochodzące z 1899 roku lub takie, które pojawiły się na naszym rynku całkiem niedawno.

Srebrne monety

Ogromną popularnością na rynku inwestorskim cieszą się srebrne monety bulionowe. To unikalne elementy kolekcjonerskie i inwestorskie, dzięki którym możliwe jest bezpieczne ulokowanie pieniądza. W naszym asortymencie można znaleźć wyłącznie wyroby pochodzące ze sprawdzonych i cenionych na całym świecie mennic. My również inwestujemy, jednak w zadowolenie i spokojną przyszłość naszych Klientów. Warto zdecydować się na zakup srebrnych monet bulionowych, z uwagi na ich unikalny wygląd i drogocenność.


Wiedeńscy Filharmonicy 1 OzKanadyjski Liść Klonowy 1 OzAmerykański Orzeł 1 OzBritannia 1 OzAustralijska Koala 10 Oz

Złote monety

Alternatywą inwestowania w wyroby ze srebra są złote monety bulionowe. Nasza oferta obejmuje prawdziwe unikaty, których czas wykonania szacuje się na XIX wiek. Zakup elementów wykonanych z tego wysokojakościowego kruszcu cieszy się już ogromną popularnością, zarówno wśród wieloletnich inwestorów, jak i osób szukających bezpiecznej formy lokaty własnych oszczędności. W Złotej Uncji znajdują się wyjątkowe, złote monety bulionowe, które z pewnością zdobędą Wasze uznanie. W asortymencie można znaleźć między innymi Chińską Pandę, Australijskiego Kangura czy Amerykańskiego Orła.


Amerykański Orzeł 1 OzKrugerrand 1 OzChińska Panda 1/4 OzKanadyjska Warcząca Puma 1 Oz

Inwestycja

Dlaczego warto zainwestować w monety bulionowe? Przede wszystkim dlatego, że można łatwo zweryfikować autentyczność danego wyrobu. Dodatkowo, w razie potrzeby, każdy posiadacz złotej lub srebrnej monety może ją szybko sprzedać, ponieważ wszystkie te wyroby cieszą się ogromnym zainteresowaniem wśród kolekcjonerów i inwestorów. Kupno takiej monety jest także świetnym rozwiązaniem dla osób, którym zależy na podarowaniu bliskiej osobie oryginalnego oraz trafionego prezentu.
Zapraszamy do bliższego zapoznania się z katalogiem naszych srebrnych i złotych monet bulionowych. Inwestycja w te wspaniałe wyroby z pewnością okaże się opłacalna. Warto dokładnie przyjrzeć się naszym elementom, aby dokonać właściwego wyboru. Oczywiście bardzo chętnie doradzimy najkorzystniejsze rozwiązanie. Aby zapewnić naszym Klientom całkowite bezpieczeństwo transakcji, dostarczamy przesyłki kurierem w systemie door-to-door. Dodatkowo każda przesyłka jest ubezpieczona. Dlatego właśnie współpraca ze Złotą Uncją oceniana jest najlepiej na całym rynku numizmatycznym.